top of page

ÖZGEÇMİŞ

İzmir’de doğdum, ilk seramik eğitimimi İzmir Resim Heykel Müzesinde aldım. Ardından başta Tüzüm Kızılcan olmak üzere birbirinden değerli hocalarla değişik atölyelerde çalışarak, sekiz tanesi yarışmalı çok sayıda ulusal ve uluslararası karma sergiye katıldım.

İlk seramik kişisel sergimi 13 Mart 2008 de İzmir Sanat Galerisinde açtım.

    Cam eğitimine Cam Ocağı Vakfında Çek cam sanatçısı Frantisek Janak ile başlayıp , Prof. Dr. Lale Andiç, Julie Anne Denton , Nejad Kavvas , Saman Kalantari ve pek çok değerli hoca ile çalıştım. Yurtiçi ve yurtdışı, workshop, seminer ve sempozyumlarla ‘ ölene kadar ,öğren, öğret ’ diyerek çalışmalarıma devam etmekte ve Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümünde öğrenimimi sürdürmekteyim.

    Eserlerim çok sayıda koleksiyon, katalog ve Eskişehir Cam Sanatları Müzesinde ve İlhan Koman Müzesinde yer almaktadır. Bodrum Kalesi Sualtı Arkeoloji Müzesinde antik camlar ile aynı duvarlar arasında; Sanat galerisinde, çağdaş cam eserlerimi sergiledim.

Son kişisel sergimi, Nisan 2018 de İstanbul Schneidertempel Sanat Galerisinde açtım. Halen özel atölyemde çalışmalarımı sürdürmekteyim.

bottom of page